آرش صادقی برای چندمین بار به انفرادی منتقل شد

در آستانهٔ سال جدید، آرش صادقی، دانشجوی محروم از تحصیل کار‌شناسی ارشد فلسفه، برای چندمین بار به سلول‌های انفرادیبند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، آرش صادقی به علت “ممانعت از دستور مسئولین زندان” به یک ماه زندان انفرادی محکوم شده است.

این زندانی سیاسی که به علت شکنجهٔ ماموران امنیتی دچار “شکستگی پهلو” شده، نیاز مبرمی به رسیدگی پزشکی دارد که در پی این موضوع، مسئولان قصد بردن وی به بیمارستان مدرس را داشتند ولی آقای صاقی به این مسئله که مسئولان زندان قصد داشتند وی را با “دستبند و پا بند” به بیمارستان منتقل کنند اعتراض کرد و حاضر نشد با چنین وضعیتی به بیمارستان برود.

هم چنین چندی پیش نیز که خانوادهٔ صادقی برای وی لباس برده بودند، مسئولان زندان اجازهٔ رساندن لباس‌ها به این زندانی سیاسی را ندادند و اعلام کردند وی ممنوع الملاقات است.

از سویی نیز گفته می شود که این دانشجوی زندانی برای تکذیب خبر فوت مادرش طی حملهٔ نیروهای امنیتی و هم چنین تکذیب مصاحبه با رسانه ها تحت فشار شدید قرار دارد.

شایان ذکر است که این عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی در حالی در آستانهٔ سال جدید ممنوع الملاقات و به یک ماه انفرادی محکوم شده است که، خانوادهٔ وی خواستار دریافت مرخصی نوروزی برای وی بودند.

Advertisements

About Ava

وبلاگنویس
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s