منصور اسانلو دچار حمله قلبی گردید

منصور اسانلو رئیس دربند هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه که دوران محکومیت شش ساله خود را در زندان رجایی شهر سپری می کند، ساعتی پیش در زندان رجایی شهر دچار حمله قلبی گردید.

به گزارش کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی، منصور اسانلو رئیس هیئت مدیره سندیکای شرکت واحد ساعت 21 روز جمعه بیست و دوم بهمن ماه در زندان رجایی شهر دچار حمله قلبی شده و به بیرون از زندان منتقل گردید.

بنا به گزار های رسیده از زندان رجایی شهر، با وجود وخامت حال این زندانی سیاسی، مسئولین زندان رجایی شهر به مدت بیست دقیقه از رسیدگی به وضعیت وی خودداری کرده و پس از بیست دقیقه کوبیدن درب ها توسط زندانیان بند امنیتی ویژه زندانیان سیاسی، و به علت عدم حضور مسئولان بهداری این زندان، نهایتا وی را به محلی خارج از زندان منتقل کردند.

با وجود ناراحتی های متعدد جسمی این زندانی سیاسی از جمله، درد شدید پا، ساییدگی مهره کمر، بیماری قلبی و ناراحتی حاد چشم، مسئولان امنیتی و قضایی همچنان از اعطای مرخصی استعلاجی به وی خودداری می کنند.

اخبار رسیده از زندان رجایی شهر کرج حاکی از آن است که مسئولان امنیتی این زندان بویژه فرج الله نبی نژاد معاونت حراست این زندان که از شکنجه گران سابق و به نام زندان اوین می باشد، با احضار مکرر زندانیان سیاسی این زندان و تهدید ایشان به انتقال به سلول های انفرادی، سعی در جلب موافقت این زندانیان برای حضور در اعترافات تلویزیونی داشته که قطع تماس های تلفنی بند امنیتی ویژه زندانیان سیاسی این زندان نیز در همین راستا می باشد.

یادآوری می شود که زندان رجایی شهر کرج که به تبعیدگاه و قتلگاه زندانیان سیاسی شهرت یافته است، توسط مقامات امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی، همواره برای تحت فشار بیشتر گذاردن و در مواردی حذف فیزیکی زندان سیاسی مورد استفاده قرار می گیرد.

کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی –
Advertisements

About Ava

وبلاگنویس
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s